Людина може все. Нам підвласні рослини, тварини та стихії, ми вміємо модифікувати навколишню дійсність і навіть самих себе. Ми прагнемо покращити якість свого життя та отримати нові знання. Ще в третьому віці до нашої ери Архімед був готовий перевернути землю за допомогою звичайного важеля – уявіть на що здатна людина зараз, володіти куди більш досконалими інструментами?

Да, прогрес не стоїть на місці, ми постійно отримуємо щось нове. Але, намага.чись зробити быльш комфортноим наше життя за допомогою інструментів, людина була вимушена постійно ускладнювати їх конструкцію. Що, фвжеж, поставило питання про їх надійність, якщо чим пристрій складніший, тим легше він виходить зі строю. Якщо вам раз у житті захотілось просверлити отвір на стіні для того, щоб повісити улюблену картину, це можна зробити та за допомогою «одноразового» китайського дрилю. Що, якщо ви з тих, хто любить змінювати навколишній світ і постійно займається цим, хоча б в межах своєї квартири? Якщо ваша робота пов’язана з постійним використанням інструментів, і від їх надійності залежить ваш заробіток, а то і ваше здоров’я? На який інструмент ви можете покластися?

Є ряд торгових марок інструментів, які знають і яким довіряють професіонали всього світу: Festool, Milwaukee, Profitool, AEG, Heller, Flexovit, Lessmann, Bessey, Felo, Bondhus, Narex Bystrice, Völkel, Bahco, BMI. Є одна компанія в Україні, що представляє продукцію всіх перерахованих брендів у повному обсязі: «ПРОВІ-ІНСТРУМЕНТ». Тільки тут вам продаДУть не «просто дрИль», і навіть не «просто сверДло», інструмент з іменем, підтвердженим усіма необхідними сертифікатами. Тілько тут Вам запропонують не тільки інструмент, але й гарантійне и післягарантійне обслуговування у власному сервісному центрі. Тут ви можете отримати професійну консультацію по будь-якій позиції, від отворів, до перфоратора (неважливо, іде річ про одиночну покупку, або про комплексну поставку), «індивідуальний підхід »і« десятилітній досвід роботи на ринку » це не просто слова для нашої команди, але й принципи нашої роботи.

Ми в «ПРОФІ-ІНСТРУМЕНТІ» знаємо ціну реальним речам, тому ви не знайдете серед запропонованих компаній дешевого барахла. Ще більше якісного інструменту ми цінуємо свою репутацію, тому, навіть якщо ви зіткнетесь із заводським браком або допродажним пошкодженням товару, ви не зустрінете жодних перешкод при його обміні або повернені коштів. Це не тільки принципова бізнес-позиція, але і просто ринковий розрахунок. Недаром одного з головних маркетингових інструментів ми враховуємо рекомендації своїх клієнтів – бо добра рекомендація від знайомого у будь-якому випадку, це краще ніж сама дорога реклама.

Герой великого виробництва Михайла Булгакова затверджував, що говорити правду легко і приємно. Продавайте дійсно якісний інструмент, працюйте з повною віддачею та виконуйте свої зобов’язання на 100%, це може бути, не так легко, але дуже приємно! Ми знаємо, ми переконувались. Почніть співпрацю із компанією «ПРОФІ-ІНСТРУМЕНТ» та переконайтесь і Ви.