«Профи-Инструмент» – профи во всем!

«Профі-Інструмент» – профі у всьому!

Не секрет, щоб йти в ногу з часом і встигати за ступающим семимильними кроками прогресом, необхідно постійно вчитися. «Вік живи – вік учись!», – говорить народна мудрість. А ще точно так звучить один з основоположних принципів роботи всіх співробітників «Профі-Інструменту». На підтвердження цього, 3 грудня 2011 року на базі одного з київських центрів професійної освіти, пройшов черговий корпоративний тренінг.

milwaukee / foto0779.jpg
До речі, не столицею єдиної … У просторому конференц-залі зібралися не тільки співробітники головного київського офісу, включаючи дирекцію, керівників відділів, працівників складу і сервісного центру. Приїхали регіональні представники філій з Дніпропетровська, Донецька, Львова та Миколаєва.

Навчальну програму розділили на дві повноцінні частини. Першу половину тренінгу присвятили бренду Milwaukee, його історії, нових продуктів і технологій. Не забули ні про ручному, ні про вимірювальний інструмент. Окремо виділили прогресивну технологію Red Lithium, яка дозволяє в рази збільшити енергоємність батарей.

Друга половина тренінгу пройшла в обговоренні новинок бренду AEG. Карен Папаянц, регіональний менеджер країн СНД, разом з московськими колегами Денисом Борисовим і Іваном Худяшовим розповіли про інноваційну акумуляторну технологію PRO-Lithium. Яка, наприклад, сприяла 50-відсоткового збільшення кількості розрядів / зарядів батареї. У всіх присутніх на фірмовому навчанні була можливість проконсультуватися з будь-яких технічних питань. На другій частині тренінгу був присутній сервісний менеджер TTI Group Михайло Романов.

Кульмінацією тренінгу і, мабуть, найприємнішим моментом стало нагородження менеджерів, які досягли найвищих результатів продажів за підсумками 2011 року. Крім загального колективної визнання, хлопці отримали в подарунок пам’ятні годинники з символікою бренду.

Залишити відповідь